Митрополит Епіфаній зустрівся з парафіяльною радою Свято-Василівської парафії у місті Ньюкасл, Австралія

24 Листопада 2017

14 листопада 2017 р. митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній провів зустріч з парафіяльною радою та звершив заупокійну літію у храмі свт. Василія Великого, що у місті Ньюкасл, Австралія.

 

На запрошення парафіяльної ради Свято-Василівської громади УПЦ Київського Патріархату Патріарший намісник відвідав місто Ньюкасл, що розташоване на північ від Сіднея, на узбережжі Тасманового моря у гирлі річки Хантер.

 

Після заупокійної літії, під час якої були пом’януті імена всіх тих, хто розбудовував громаду протягом більше ніж півстоліття, митрополит Епіфаній виголосив проповідь, в якій подякував управі парафії за єдність із Золотоверхим Києвом та Україною.

 

Патріарший намісник також вручив медалі «За жертовність і любов до України» голові парафії пану Петру Деряжному та панв Нілі Деряжній, а також Олександру Єднюку, Володимиру Удовенку, Олександру, Аніті Єднюк та Володимиру і Галині Симановським.

 

Під час зустрічі вірні УПЦ Київського Патріархату ділилися своїми проблемами життя в Австралії, просили вклонитися українській землі, за яку вони, як і всі роки, твердо стоятимуть і за яку молитимуться, а також вірно служитимуть Помісній Українській Православній Церкві.

 

Під час заупокійної молитви митрополиту Епіфанію співслужив настоятель парафії свт. Василія Великого священик Вадим Коренюк, настоятель храму свт. Миколая Чудотворця м. Боярка протоієрей Василь Лило та протодиякон Василь Дідора.

 

Останнi новини